Lokalnie na Facebooku. Promowanie restauracji.

Hamburger

Lokalnie na Facebooku. Promowanie restauracji.

12:57 18 wrzesień in Facebook, Fotografia

Pomimo mody na zdrowe jedzenie każdy z nas lubi sobie od czasu do czasu zaaplikować porządną dawkę kalorii. Oczywiście potem odpokutowujemy to katując nasze Endomondo. Jednym ze smaczniejszych miejsc, w których zjecie dobrego hamburgera jest Burger Majster na Zaspie. W ramach naszej współpracy wykonaliśmy zdjęcia zestawów, które posłużyły nam do promowania restauracji na Facebooku. Wykonanie dobrych zdjęć żywności nie jest proste ale nam wyszły one całkiem …smacznie :).

Restauracja funkcjonuje lokalnie w dzielnicy Gdańsk Zaspa. Z tego względu działania prowadzone na Facebooku koncentrują się głównie wśród jej mieszkańców. W tym celu posłużyliśmy się targetowaniem reklamy tak aby docierała ona jedynie do mieszkańców Zaspy i okolic. Dzięki temu możemy dotrzeć do nich z informacją, o nowym ciekawym miejscu, wartym odwiedzenia.

Jest to przykład na to, że warto promować się na Facebooku nawet jeżeli działamy lokalnie w obrębie jednej dzielnicy. Kluczem jest dobre targetowanie reklamy i pomysł na wizerunek. Powyżej prezentujemy przykładowe zdjęcie, które wykonaliśmy i które posłużyło nam do wykonania reklamy.

Polecamy smaczne hamburgery na Zaspie i zapraszamy do nas, z przyjemnością poprowadzimy również wasz profil na Facebooku.Pinterest Facebook Blog moda
Skontaktuj się z nami Tarcza