Patronaty

targi-outsourcinguZapraszamy wszystkich na Targi Outsourcingu, które odbędą się w Warszawskim Centrum EXPO XXI, w dniach 14-15 października 2015 roku. Poprzez nasz serwis o tematyce e-commerce: Komercyjnie.com jesteśmy patronem medialnym wydarzenia. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia targów. Więcej na temat organizacji i przebiegu wydarzenia znajdziecie poniżej oraz na stronie www.targioutsourcingu.pl

 

ŚWIATOWI LIDERZY BRANŻY OUTSOURCINGU W JEDNYM MIEJSCU!

 

Targi Outsourcingu – Innowacje dla Twojego biznesu to najbardziej prestiżowe wydarzenie w Polsce, organizowane w Warszawskim Centrum EXPO XXI, w dniach 14-15 października 2015 roku. Są to targi o biznesowym charakterze, mające na celu zaprezentowanie bogatej gamy usług outsourcingowych, dedykowanych dla przedsiębiorstw poszukujących rozwiązań optymalizujących procesy swojej działalności. Targi Outsourcingu mają nie tylko charakter wystawienniczy, ale i edukacyjny oraz biznesowy. III edycja będzie obfitować w liczne seminaria i wydarzenia towarzyszące oraz sesje warsztatowe, panele dyskusyjne, wystąpienia czołowych przedstawicieli branży outsourcingowej. Zmianie uległa także formuła targów – w strefie networkingowej, specjalnie przeznaczonej do Business Speed Dating, odbywać się będą spotkania z partnerami biznesowymi. W trakcie trwania wydarzenia odbędzie się pierwsza Gala Złotych Puzzli Outsourcingu.

 

Wizja

 

Chcemy, aby Targi Outsourcingu – Innowacje dla Twojego Biznesu, które są dynamiczną platformą firm reprezentujących najbardziej aktualne innowacyjne oferty z 12 sektorów i ponad 150 podsektorów, stały się najważniejszym biznesowym wydarzeniem w Polsce i Europie, mające na celu zaprezentowanie bogatej gamy usług outsourcingowych, dedykowanych dla przedsiębiorstw poszukujących innowacji i konkretnych rozwiązań optymalizujących procesy swojej działalności.

 

O Targach Outsourcingu

 

Targi Outsourcingu – Innowacje dla Twojego Biznesu, to jedyne wydarzenie w Polsce łączące firmy świadczące usługi zarządzania procesami z dwunastu sektorów na zasadzie outsourcingu z przedsiębiorcami z całej Polski. Są one wydarzeniem, które dostarcza unikatowej wiedzy oraz są inspiracją do zmian.

Targi Outsourcingu dedykowane są dla firm głodnych innowacji, sukcesu, efektywności, inteligentnych rozwiązań, które pomogą im stać się Superprzedsiębiorcami!

Targi Outsourcingu to także największe śniadanie networkingowe w Polsce, Biznes Speed Dating oraz Gala Puzzle Outsourcingu.

 

Misja

 

Wspieramy networkingowo, merytorycznie i organizacyjnie. Dajemy ogromne możliwości firmom świadczącym usługi outsourcingowe pozyskania nowych, stałych klientów. Przedsiębiorcom dostarczamy specjalistycznej i unikatowej wiedzy na temat stale rozwijającej się branży, jaką jest Outsourcing. Wydarzenie to jest miejscem spotkania aktualnych liderów biznesu I najbardziej obecnych trendów w outsourcingu.

Targi Outsourcing – Innowacje dla Twojego Biznesu to dwa dni biznesowe dla firm świadczących usługi outsourcingowe dla przedsiębiorstw, a także jedyne tego typu wydarzenie w Polsce. W jednym miejscu zgromadzą się najważniejsi przedstawiciele dynamicznie rozwijającej się branży outsourcingu. Merytorycznym celem Targów Outsourcingu jest dostarczenie specjalistycznej i unikatowej wiedzy na temat stale rozwijającej się branży, jaką jest Outsourcing. Wydarzenie to jest także doskonałym miejscem do spotkania jednym miejscu liderów sektora usług zewnętrznych, a także platformą do wymiany doświadczeń i pozyskania celnych kontaktów biznesowych. Liczne wydarzenia towarzyszące sprzyjać będą podnoszeniu kwalifikacji i rozwoju specjalistycznych kompetencji. Polska jest liderem w zakresie rozwoju outsourcingu
w Europie, stąd też ogromne zainteresowanie tymi targami nie tylko w kraju ale i zagranicą.
Wystawcy to najważniejsi przedstawiciele dynamicznie rozwijającej się branży outsourcingu, oferujący usługi z 12 sektorów:

 

 • 1. HR
 • 2. Wsparcie Sprzedaży
 • 3. IT
 • 4. Marketing
 • 5. TSL/Usługi kurierskie
 • 6. CFM
 • 7. BPO
 • 8. Księgowość/Rachunkowość
 • 9. Doradztwo/Konsulting
 • 10. Call Center
 • 11. Zarządzanie nieruchomościami
 • 12. Biuro

 

Odwiedzającymi są firmy, które poszukują oferowanych przez wystawców rozwiązań przyczyniających się do zoptymalizowania kosztów. Są nimi reprezentanci nie tylko firm, ale i poszczególnych jej działów:

 

 • Osoby na stanowiskach kierowniczych
 • Właściciele i prezesi firm
 • Kadra zarządzająca z każdego działu w firmie
 • Osoby decyzyjne w firmach
 • Osoby, które chcą otworzyć własny biznes
 • Sektor publiczny – placówki edukacyjne, sportowe, medyczne, straż miejska, policja, wojsko, urzędy (miasta, gminy, dzielnicy, skarbowe), ministerstwa.
 • Inwestorzy
 • Studenci – szkoły wyższe

 

Tegoroczna edycja obfitować będzie w liczne zmiany, które z pewnością wpłyną na jeszcze większy sukces targów. Będzie to nowoczesna aranżacja trzech rodzajów stoisk kompleksowo zabudowanych w klasie Premium, co znacznie ułatwi komunikację wystawców z odwiedzającymi. Śniadanie networkingowe dedykowane branży outsourcingu to doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych. W strefie networkingowej specjalnie przeznaczonej do Business Speed Dating przeprowadzisz spotkania z potencjalnymi partnerami biznesowymi. W celu trafniejszego dotarcia do odpowiednich kontrahentów oddana zostanie do użytku platforma do umawiania spotkań (matchmaker).
Ponadto podczas pierwszego dnia wydarzenia odbędzie się pierwsza Gala Złotych Puzzli Outsourcingu! Nagrodzone zostaną firmy, które wybitnie wyróżniają się w trzech kategoriach:

 

Innowacja Roku
Produkt/Usługa Roku

 

Warto podkreślić, że poza nominowanymi do nagród, uczestnikami przedsięwzięcia będą: przedstawiciele mediów, inwestorzy, anioły biznesu oraz znani freelancerzy.
Podczas wydarzenia odbędzie się również konferencja prasowa!

Kto okaże się zwycięzcą i otrzyma statuetkę? Przekonaj się sam!

 

Spotkajmy się 14-15 października 2015 roku w EXPO XXI, Hala nr. 4, ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14, w Warszawie.

 

Więcej informacji oraz bilety wstępu znajdą Państwo na: www.outsourcingtargi.pl oraz na profilu na Facebook’u.

Zapraszamy!

Pinterest Facebook Blog moda
Skontaktuj się z nami Tarcza