Pozycjonowanie oczyszczalni ścieków

MarketingAD to agencja reklamowa z Sopotu, która specjalizuje się w marketingu internetowym. Przygotowaliśmy dla Państwa  specjalną ofertę na pozycjonowanie firmy zajmującej się branżą oczyszczania ścieków.

Dołącz do grona naszych klientów.

Pozycjonuj stronę razem z nami.

Znajomość branży

Posiadamy doświadczenie w pozycjonowaniu firm z branży oczyszczania ścieków. Od kilku lat prowadzimy serwis oczyszczalnie.e26.eu, który znajduje się na czołowych pozycjach wyników wyszukiwania na frazy związane z branżą oczyszczania ścieków.

Mamy doświadczenie w budowie serwisów dla firm produkujących przydomowe oczyszczalnie ścieków, takich jak WeeW (zobacz). Przygotowywaliśmy kampanie adwords dla firm z branży takich jak Ekosum (zobacz).

Reklama do ponad 39 000 osób

W ramach pozycjonowania umożliwiamy Państwu umieszczenie bezpłatnej reklamy w serwisie oczyszczalnie.e26.eu, którego odwiedzalność systematycznie rośnie.

W roku 2013 było to ponad 15 000 unikalnych użytkowników rocznie. W roku 2014 odwiedziło nas ponad 25 000 unikalnych użytkowników. A do 9 grudnia 2015 liczba ta wzrosła do ponad 39 000 unikalnych użytkowników rocznie.

Monitoring pozycji

Każdy z naszych klientów otrzymuje dostęp do panelu administracyjnego. System codziennie sprawdza pozycję strony internetowej na wybrane słowa kluczowe. Dzięki temu możliwe jest śledzenie postępów w pozycjonowaniu i wykrywanie negatywnych trendów związanych ze zmianą algorytmu Google.

Pod koniec miesiąca generowany jest dla Państwa raport w postaci pliku pdf, który pokazuje zmiany pozycji serwisu na przestrzeni bieżącego miesiąca.

Cennik

500zł netto + opłata za uzyskane efekty

Dzięki naszej metodzie nie tylko zyskujesz wysokie pozycje ale również pozyskujesz klientów za pomocą naszych stron tematycznych.

Co zyskasz współpracując z nami

Mocne linki od pierwszych dni współpracy.

Elastyczna umowa, z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Darmowa reklama na stronie oczyszczalnie.e26.eu.

Dostęp do narzędzia monitoringu pozycji.

Monitoring komunikatów w Google Webmaster Tools.

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko (wymagane)


Strona internetowa (wymagane)


Adres email (wymagane)


Treść wiadomości


Pinterest Facebook Blog moda
Skontaktuj się z nami Tarcza