POZYCJONOWANIE SOPOT

ROZLICZAJ SIĘ ZA EFEKT

Pozycjonowanie stron internetowych, za które płacisz jedynie w przypadku jeżeli twoja strona znajdzie się w TOP 10 wyników wyszukiwania.

Poszukujesz firmy, która zadba o widoczność twojej firmy w wyszukiwarce i Mapach Google? Jesteś we właściwym miejscu, zajmiemy się skutecznym twojej strony internetowej. To co wyróżnia naszą metodę pozycjonowania to sposób w jaki podchodzimy do realizowanych zadań. U nas zapłacisz jedynie w momencie kiedy osiągniemy pierwszą stronę wyników wyszukiwania. Oznacza to, że zapłacisz za realny efekt pozycjonowania. Wystarczy, że wyślesz do nas zapytanie o wycenę pozycjonowania, załączając w mailu adres strony i listę słów kluczowych do pozycjonowania. Skontaktujemy się z Tobą przedstawiając naszą ofertę.

Bezpłatna wycena

Jak to działa?

 

1. Wyślij do nas zapytanie z wybranymi słowami kluczowymi i adresem serwisu internetowego, który chcesz pozycjonować.

2. Przedstawimy Tobie wycenę pozycjonowania słów kluczowych, w której płacisz jedynie za efekt.

3. Jeżeli zdecydujesz się z nami współpracować, podpisujemy umowę i zaczynamy pozycjonowanie.

4. Pozycjonujemy twoja stronę a Ty płacisz tylko za frazy, które zostaną wypozycjonowane.

Jak są naliczane opłaty?

 

Płacisz tylko jeżeli twoja strona znajdzie się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania w wyszukiwarce Google.

Przykład

Pozycjonowanie frazy „Restauracja Gdańsk” została wyceniona na 3 zł dziennie. Opłata jest pobierana tylko jeżeli danego dnia strona znajdowała się w TOP10 wyników wyszukiwania. System do sprawdzania pozycji każdego dnia sprawdza, na której pozycji wyników wyszukiwania znajduje się twój serwis. Jeżeli twoja strona internetowa znajdowała się w TOP 10 przez 16 dni w miesiącu , płacisz tylko za 16 dni. Za pozostałe dni nic nie płacisz.

Schemat powyżej obrazuje w jaki sposób dokonywane jest rozliczenie. Strona znajdowała się przez 16 dni w miesiącu na pierwszej stronie wyników wyszukiwania dla danej frazy. Taka obecność wyceniana jest na 3 zł dziennie. W takim wypadku wysokość rachunku to 3 zł razy 16 dni = 48 zł.

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ?

Skontaktuj się z nami – kontakt

Pinterest Facebook Blog moda
Skontaktuj się z nami Tarcza