Social media

Facebook, Youtube, Google+, Instagram, Pinterest, Twitter
facebook
Facebook

ODBIERZ FACEBOOKOWĄ TECZKĘ

 

Wyślij do nas zapytanie o działania w social media dla swojej firmy, a przygotujemy dla Ciebie specjalną, spersonalizowaną ofertę w oparciu o ramy budżetowe, jakie chcesz przeznaczyć na działania i serwisy społecznościowe wykorzystywane w komunikacji. Ofertę możemy przesłać do Ciebie wersji PDF lub w wersji papierowej w fajnej facebookowej teczce.

ODBIERZ TECZKĘ

Komunikacja w social media

Zajmujemy się prowadzeniem komunikacji w social media. Kluczowym serwisem społecznościowym w Polsce ze względu na swój zasięg pozostaje serwis Facebook, dlatego właśnie tutaj koncentrujemy swoje działania. Jednak mogą one zostać uzupełnione o inne kanały społecznościowe, takie jak  Youtube, Pinterest, Instargram, Twitter czy  Google+.

social mediowe

Materiały wizualne

 

Media społecznościowe w dużej części opierają się na atrakcyjnych materiałach graficznych. Ma to szczególne znaczenie w takich serwisach jak Pinterest czy Instagram, które bazują na atrakcyjnych grafikach. Komunikacja w oparciu o autorskie materiały jest angażująca i pozwala nawiązać silniejszy kontakt z odbiorcą.

 

Dlatego duży nacisk kładziemy na tworzenie grafik z przeznaczeniem do serwisów social media. Nasze studio graficzne przygotowuje fantastyczne key visuale. W tym celu wykonujemy również sesje fotograficzne, które służą do przygotowania atrakcyjnych elementów wizualnych. Są to zarówno aranżowane sesje dla marek modowych (Femestage Eva Minge), jak i fotografie żywności czy miejsc.

Dlaczego warto korzystać z facebooka?

Facebook to, po wyszukiwarce Google, drugi najbardziej popularny serwis internetowy w Polsce. Korzysta z niego ponad 70% polskich internautów. Z tego względu jest to doskonały kanał do promocji i budowania wizerunku marki oraz komunikacji z przyszłymi i obecnymi klientami.

77 %

Ponad 77% polskich internautów korzysta z Facebooka (16 mln użytkowników)

57 %

57% polskich użytkowników Facebooka loguje się do niego codziennie.

51 %

51% polskich użytkowników Facebooka ma między 15-34 lat.

27

27 min tyle średnio spędzamy dziennie na Facebooku

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Planujemy i realizujemy działania w social media, opierając się na potrzebach naszych klientów. Zakres i intensywność naszych działań dopasowana jest do ich oczekiwań. Dlatego współpracę z nami podejmują zarówno duże rozpoznawalne brandy jak i marki lokalne.

Projekt grafiki fanpage

Przygotowanie koncepcji grafiki na profil Facebooka, dopasowanej do wizerunku marki.

Komunikacja z fanami

Odpowiedzi na wiadomości i posty, pomoc i doradztwo, budowanie więzi z fanami.

Kampanie reklamowe

Planowanie, optymalizacja i prowadzanie kampanii reklamowych na Facebooku.

Konkursy

Opracowywanie konkursów pod względem merytorycznym i graficznym oraz przygotowanie regulaminu konkursowego.


Pinterest Facebook Blog moda
Skontaktuj się z nami Tarcza