Projektowanie stron internetowych

Zbuduj z nami swój serwis

Zajmujemy się projektowaniem stron internetowych od prostych stron www do rozbudowanych portali. Najlepszą rekomendacją dla nas są opinie naszych klientów i projekty, które udało nam się do tej pory zrealizować.  Dlatego zapraszamy serdecznie do obejrzenia naszych realizacji. Wykonujemy serwisy dla dużych i małych firm, dostarczając rozwiązania dopasowane do ich potrzeb. Jesteśmy również otwarci na współpracę z agencjami, które potrzebują do swoich projektów grafiki najwyższej jakości.

Strony internetowe

Grafika stron www

Blogi firmowe

Layouty stron

Portale internetowe

Sklepy internetowe

Serwisy internetowe

Landing Page

W naszym zespole pracują projektanci, którzy wcześniej tworzyli dla takich marek jak Wirtualna Polska czy Grupa Allegro. Przykładem takich projektów jest serwis Citeam.pl (projektowany dla Allegro) czy serwis Imperatory, Dzieci.wp.pl i Gry.wp.pl projektowane dla Wirtualnej Polski. Pozwoliło to nam na poznanie praktyk projektowych, używanych w największych firmach internetowych w Polsce. Dlatego bardzo chętnie podejmujemy współprace z Software House, twórcami aplikacji i oprogramowania, świadcząc swoje usługi w obszarze UX, UI i tworzenia layoutów front i back-endu.

Często zadawane pytania. Jaki jest koszt strony internetowej?

Cena strony internetowej nie jest stała. Każda strona internetowa jest inna zarówno w kwestii wymagań funkcjonalnych jak i przygotowania grafiki. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów, na podstawie których przygotujemy wycenę i ofertę stworzenia strony www.

Pinterest Facebook Blog moda
Skontaktuj się z nami Tarcza