Odbierz ofertę na social media w atrakcyjnej teczce.

facebook

ODBIERZ FACEBOOKOWĄ TECZKĘ

Wyślij do nas zapytanie o działania w obszarze social media dla swojej firmy. Przygotujemy dla Ciebie specjalną, spersonalizowaną ofertę w oparciu o ramy budżetowe, jakie chcesz przeznaczyć na działania i serwisy społecznościowe, wykorzystywane w komunikacji. Ofertę możemy przesłać do Ciebie w wersji PDF lub w wersji papierowej w fajnej facebookowej teczce.

teczka

Imię i nazwisko (wymagane)


Nazwa firmy


Adres email (wymagane)


Treść wiadomości


Komunikacja w social media

Zajmujemy się prowadzeniem komunikacji w social media. Kluczowym serwisem społecznościowym w Polsce, ze względu na swój zasięg, pozostaje serwis Facebook, dlatego właśnie tutaj koncentrujemy swoje działania. Jednak mogą one zostać uzupełnione o inne kanały społecznościowe, takie jak  Youtube, Pinterest, Instargram, Twitter czy  Google+.

social mediowe

Materiały wizualne

 

Media społecznościowe w dużej części opierają się na atrakcyjnych materiałach graficznych. Ma to szczególne znaczenie w takich serwisach jak Pinterest czy Instagram, które bazują na atrakcyjnych grafikach. Komunikacja w oparciu o autorskie materiały jest angażująca i pozwala nawiązać silniejszy kontakt z odbiorcą.

 

Dlatego duży nacisk kładziemy na tworzenie grafik z przeznaczeniem do serwisów social media. Nasze studio graficzne przygotowuje fantastyczne key visuale. W tym celu wykonujemy również sesje fotograficzne, które służą do przygotowania atrakcyjnych elementów wizualnych. Są to zarówno aranżowane sesje dla marek modowych (Femestage Eva Minge), fotografie żywności czy miejsc.

Dlaczego warto korzystać z facebook’a?

Facebook to, po wyszukiwarce Google, drugi najbardziej popularny serwis internetowy w Polsce. Korzysta z niego ponad 70% polskich internautów. Z tego względu jest to doskonały kanał do promocji i budowania wizerunku marki oraz komunikacji z przyszłymi i obecnymi klientami.

77 %

Ponad 77% polskich internautów korzysta z Facebooka (16 mln użytkowników)

57 %

57% polskich użytkowników Facebooka loguje się do niego codziennie.

51 %

51% polskich użytkowników Facebooka ma między 15-34 lat.

27

27 min tyle średnio spędzamy dziennie na Facebooku

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Planujemy i realizujemy działania w social media, opierając się na potrzebach naszych klientów. Zakres i intensywność naszych działań dopasowana jest do ich oczekiwań. Dlatego współprace z nami podejmują zarówno duże rozpoznawalne brandy, jak i marki lokalne.

Projekt grafiki fanpage

Przygotowanie koncepcji grafiki na profil Facebooka, dopasowanej do wizerunku marki.

Komunikacja z fanami

Odpowiedzi na wiadomości i posty, pomoc i doradztwo, budowanie więzi z fanami.

Kampanie reklamowe

Planowanie, optymalizacja i prowadzanie kampanii reklamowych na Facebooku.

Konkursy

Opracowywanie konkursów pod względem merytorycznym i graficznym oraz przygotowanie regulaminu konkursowego.


Pinterest Facebook Blog moda
Skontaktuj się z nami Tarcza