Telezakupy

Jedną z firm, z którą współpracujemy, jest najszybciej rosnącym serwisem telezakupowym w Polsce – TvOkazje.pl. Serwis jest częścią wydawcy telewizyjnego KINO POLSKA TV S.A., który dociera do milionów polskich telewidzów. Poniżej prezentujemy przykłady projektów, które realizowaliśmy dla TvOkazje.pl

Telezakupy ramki telewizyjne

Dla serwisu TvOkazje.pl przygotowujemy animowane ramki telewizyjne, które spełniają funkcję informacyjną w materiałach video.

 

Materiały zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zachować obszar ochronny, który umożliwia przeformatowanie materiałów na różne rozdzielczości w zależności od stacji telewizyjnej, w której są publikowane. Są to między innymi kanały: Kino Polska, Film Box, Republika, TVP Gdańsk, Sport Club, TVS, TVP Szczecin, TVP Olsztyn i inne.

Animacje reklamowe do telewizji

Po za ramkami telewizyjnymi, przygotowujemy animacje reklamowe, promujące serwis TvOkazje.pl lub oferowane przez niego produkty. Dotychczas zrealizowaliśmy kilka materiałów, które przybliżały działanie serwisu.

 

Zrealizowaliśmy, między innymi, krótką 15-sekundową animacje, publikowaną w 15-sekundowym bloku  reklamowym, która przedstawia telewidzom krótką informację na temat tego, jak działa i co oferuje serwis TvOkazje.pl. Więcej animacji znajdą Państwo pod linkiem: animacje reklamowe.

Telezakupy reklamy produktowe

Realizujemy prezentacje produktów do reklam emitowanych w paśmie telezakupów. Przygotowaliśmy między innymi prezentację produktu medycznego RecoveryRX, który pomaga w rehabilitacji po urazach i zabiegach chirurgicznych. Materiał został przygotowany do publikacji w kanałach telewizji TVP Gdańsk i Kino Polska.

 

  • Nagrywamy materiały video
  • Udźwiękawiamy
  • Przygotowujemy aninację
  • Wykonujemy pełną postprodukcję

Social media

Prowadzimy działania w obszarze social media. Dbamy o oprawę graficzną fanpage’a. Kreujemy grafiki do postów i przygotowujemy treści w oparciu o nowe produkty, nadchodzące promocje, zbliżające się święta. Komunikujemy się z fanami, zwiększamy ich zaangażowanie, odpowiadamy na wiadomości i komentarze, budując i dbając o wizerunek marki.

 

  • Budujemy komunikację w kanałach social media
  • Przeprowadzamy konkursy
  • Tworzymy grafiki
  • Zarządzamy reklamami

Druk projekty reklamowe

Telezakupy to wiele kanałów sprzedaży, które nie ograniczają się wyłącznie do sprzedaży opartej o kanał telewizyjny. W marketingu wykorzystywane są również kanały tradycyjne, miedzy innymi prasa i drukowane materiał reklamowe.

 

Dlatego realizujemy również materiały reklamowe do druku. Opracowywaliśmy między innymi gazetki promocyjne z produktami oferowanymi w serwisie TvOkazje.pl. Katalog jest również dostępny w wersji elektronicznej – katalog online.

Najczęściej wyszukiwane hasła: telezakupy, mango telezakupy, tvokazje, zakupy mango, tele zakupy, telewizja mango, mango sklep.

Pinterest Facebook Blog moda
Skontaktuj się z nami Tarcza