Eternitive

Casestudy – wizualizacje 3D, zdjęcia produktowe, grafiki do Amazon

YourKaya jest marką beauty tworzącą wegańskie kosmetyki dla kobiet. W ofercie firmy znajdziemy naturalne produkty do pielęgnacji intymnej. W 2021 roku YourKaya została doceniona jako „Firma odpowiedzialna społecznie roku” przez magazyn Forbes.

Wyzwanie

Kompleksowe przygotowanie materiałów sprzedażowych do sklepu internetowego i marketplace Amazon.com. Zakres prac obejmował: zdjęcia produktowe, animacje 3D, infografiki do aukcji na Amazon.

Sesje zdjęciowe

Zrealizowaliśmy sesje produktowe dla wszystkich walizek marki Eternitive. Najwyższej jakości zdjęcia produktowe, doskonale oddają jakość produktu i staranność jego wykonania. Sesje były realizowana w naszym studiu dlatego zapewniliśmy pełną powtarzalność sposobu prezentacji wraz z dochodzącymi modelami walizek.

Powtarzalność

Posiadamy własne studio fotograficzne, dzięki temu mamy pełną kontrolę nad procesem fotografowania oraz późniejszej postprodukcji zdjęć produktowych. Dzięki temu zapewniamy spójność i powtarzalność sposobu prezentacji nowych modeli wchodzących do sprzedaży.

Animacje 3D

Wykonaliśmy filmy 3D, które prezentują unikatowe cechy walizek. Wszystkie wizualizacje zostały wykonane na podstawie fizycznie dostarczonych walizek. Modele 3D zostały odwzorowane z niezwykłą starannością i dbałością o detal.

Infografiki Amazon

Doskonałe zdjęcia produktowe to nie tylko podstawa prezentacji w sklepie internetowym. Zdjęcia reklamowe wykorzystywane są jako podstawa do opracowywania innych materiałów reklamowych. Są to zarówno materiały poligraficzne, infografiki czy grafiki reklamowe do serwisów social media.

Poddsumowanie

Według badań 93% konsumentów uważa, że ​​wygląd jest kluczowym czynnikiem decydującym o zakupie. Dlatego wysokiej jakości zdjęcia produktowe ostatecznie przekładają się na zwiększoną sprzedaż. Dlatego warto zainwestować w dobre zdjęcia produktowe, które będą pracować na sprzedaż twoich produktów wiele lat.

Kontakt

Potrzebujesz zdjęć produktowych?

Jeżeli zależy Tobie na wysokiej jakości zdjęć twoich produktów. Zapraszamy do kontaktu.