YourKaya

Casestudy – zdjęcia produktowe

YourKaya jest marką beauty tworzącą wegańskie kosmetyki dla kobiet. W ofercie firmy znajdziemy naturalne produkty do pielęgnacji intymnej. W 2021 roku YourKaya została doceniona jako „Firma odpowiedzialna społecznie roku” przez magazyn Forbes.

Wyzwanie

Naszym celem było wykonanie spójnych wizualnie fotografii produktowych poprzez ujednolicenie sposobu prezentacji produktów. W naszym studiu fotograficznym opracowaliśmy zdjęcia produktowe zarówno dla sklepu internetowego Yourkaya.com jak i marketpleców takich jak Rossmann.

Jakość prezentacji

Wszystkie zdjęcia zostały wykonane w naszym studiu fotograficznym. Dzięki temu zapewniliśmy najwyższą jakość zarówno pod względem wykonanych fotografii jak i późniejszej postprodukcji i obróbki graficznej. Dlatego takie elementy jak: kolory tła, sposób prezentacji i kadrowania, kolory poszczególnych elementów opakowań – są spójne i powtarzalne.

Powtarzalność

W miarę rozwoju asortymentu i wprowadzania przez markę nowych produktów – wykonywaliśmy kolejne sesje zdjęciowe. Zapewniliśmy 100% powtarzalności sposobu prezentacji, rodzaju oświetlenia i kadrowania. Dlatego wszystkie zdjęcia są spójne i zachowują jednolitą estetykę pomimo faktu, że były wykonywane w różnym czasie.

Marketplace
Rossmann

W ramach realizacji projektu dodatkowo przygotowaliśmy zdjęcia dostosowane do drogerii Rossmann. Zdjęcia produktowe zostały wykonane zgodnie ze specyfikacją platformy, która wymaga dostarczenia zdjęć na przezroczystym tle.

YourKaya.com

Doskonałe zdjęcia produktowe to nie tylko podstawa prezentacji w sklepie internetowym. Zdjęcia reklamowe wykorzystywane są jako podstawa do opracowywania innych materiałów reklamowych. Są to zarówno materiały poligraficzne, infografiki czy grafiki reklamowe do serwisów social media.

Poddsumowanie

Według badań 93% konsumentów uważa, że ​​wygląd jest kluczowym czynnikiem decydującym o zakupie. Dlatego wysokiej jakości zdjęcia produktowe ostatecznie przekładają się na zwiększoną sprzedaż. Dlatego warto zainwestować w dobre zdjęcia produktowe, które będą pracować na sprzedaż twoich produktów wiele lat.

Kontakt

Potrzebujesz zdjęć produktowych?

Jeżeli zależy Tobie na wysokiej jakości zdjęć twoich produktów. Zapraszamy do kontaktu.