Pytania i odpowiedzi:

Dodatkowy retusz produktu wykonywany jest przez grafika. Praca polega na usunięciu niedoskonałości produktu. W szczególności rys, wgnieceń, przebarwień i nierówności. W razie potrzeb dodawane są do produktu dodatkowe elementy lub odblaski ( jak wyświetlany ekranu w przykładzie powyżej ). Z doświadczenia wiemy, że kosmetyki i produkty chromowane wymagają dodatkowego retuszu.

Do retuszu produktu możesz dodać dodatkowe opcje:

  • dodania cienia do produktu
  • dodanie koloru tła lub przezroczystości

Tak, możemy wykonać dla Ciebie zdjęcia produktowe na każdym wybranym kolorze tła. Jeżeli podasz nam wartość koloru w przestrzeni barwnej RGB lub HEX gwarantujemy powtarzalność koloru tła na każdym zdjęciu. Dzięki temu wszystkie zdjęcia będą spójne.

Standardowo rozmiar zdjęć to 3000-3000px. Takie zdjęcia w zupełności wystarczają do wykorzystania w internecie ponieważ są większe niż rozdzielczość monitora. Zdjęcia produktowe możemy przygotować również innych proporcjach np. 3000-2000px. Jeżeli potrzebujesz zdjęcia powyżej 3000px zaznacz odpowiednią opcję i przygotujemy każdy wymagany przez ciebie rozmiar.

Sesja wizerunkowa, zdjęcia z modelkami - cena.

Zdjęcia z modelkami i modelami cennik – wybierz poniżej parametry zdjęcia aby poznać wycenę swojego zlecenia. Po lewej stronie znajdują się najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi. Jeżeli nie wiesz jak dobrać usługi do swoich potrzeb. Skontaktuj się z nami, porozmawiamy o optymalnym rozwiązaniu: 698 798 598 (9:00-16:00 pn.-pt.).


Sesja wizerunkowa cena – poznaj koszt sesji zdjęciowej na zdjęcia z modelką lub zdjęcia z modelem. Uzupełnij dane i dowiedz się jaka będzie cena sesji zdjęciowej. Nasz kalkulator pokazuje jaka jest cena sesji fotograficznej i cennik fotografa w zależności od wybranych parametrów zdjęcia. Sesja wizerunkowa cennik to aplikacja dzięki, której  poznasz cennik sesji fotograficznych takich jak zdjęcia do sklepu internetowego,  zdjęcia do allegro, obróbka zdjęć do sklepu internetowego i cennik zdjęć u fotografa.