Pytania i odpowiedzi:

Dodatkowy retusz produktu wykonywany jest przez grafika. Praca polega na usunięciu niedoskonałości produktu. W szczególności rys, wgnieceń, przebarwień i nierówności. W razie potrzeb dodawane są do produktu dodatkowe elementy lub odblaski ( jak wyświetlany ekranu w przykładzie powyżej ). Z doświadczenia wiemy, że kosmetyki i produkty chromowane wymagają dodatkowego retuszu.

Do retuszu produktu możesz dodać dodatkowe opcje:

  • dodania cienia do produktu
  • dodanie koloru tła lub przezroczystości

Tak, możemy wykonać dla Ciebie zdjęcia produktowe na każdym wybranym kolorze tła. Jeżeli podasz nam wartość koloru w przestrzeni barwnej RGB lub HEX gwarantujemy powtarzalność koloru tła na każdym zdjęciu. Dzięki temu wszystkie zdjęcia będą spójne.

Standardowo rozmiar zdjęć to 3000-3000px. Takie zdjęcia w zupełności wystarczają do wykorzystania w internecie ponieważ są większe niż rozdzielczość monitora. Zdjęcia produktowe możemy przygotować również innych proporcjach np. 3000-2000px. Jeżeli potrzebujesz zdjęcia powyżej 3000px zaznacz odpowiednią opcję i przygotujemy każdy wymagany przez ciebie rozmiar.

Video produktowe Amazon - cena.

Z nami zrealizujesz nie tylko zdjęcie produktowe do Amazon ale również filmy, które pokażą zastosowanie i działanie twoich produktów. Wypełnij formularz i prześlij swój projekt do wyceny. Jeżeli nie wiesz jak dobrać usługi do swoich potrzeb. Skontaktuj się z nami, porozmawiamy o optymalnym rozwiązaniu: 698 798 598 (9:00-16:00 pn.-pt.).

Video produktowe do sklepu Amazon.com pomaga zwiekszyć sprzedaż na Amazon. Dodanie filmu produktowego zwiększa szanse twojego produktu na pojawienie się wyżej w wynikach wyszukiwania Amazon.com. Jednocześnie video produktowe zwiększa konwersję na Amazon. Dzięki filmom produktowym klienci mogą zapoznać się z tym jak działają twoje produkty w realnym zastosowaniu. W filmie lepiej można pokazać cechy i właściwości produktu. To wszystko ma wpływ na podjęcie decyzji zakupowej.