Pytania i odpowiedzi:

Dodatkowy retusz produktu wykonywany jest przez grafika. Praca polega na usunięciu niedoskonałości produktu. W szczególności rys, wgnieceń, przebarwień i nierówności. W razie potrzeb dodawane są do produktu dodatkowe elementy lub odblaski ( jak wyświetlany ekranu w przykładzie powyżej ). Z doświadczenia wiemy, że kosmetyki i produkty chromowane wymagają dodatkowego retuszu.

Do retuszu produktu możesz dodać dodatkowe opcje:

  • dodania cienia do produktu
  • dodanie koloru tła lub przezroczystości

Tak, możemy wykonać dla Ciebie zdjęcia produktowe na każdym wybranym kolorze tła. Jeżeli podasz nam wartość koloru w przestrzeni barwnej RGB lub HEX gwarantujemy powtarzalność koloru tła na każdym zdjęciu. Dzięki temu wszystkie zdjęcia będą spójne.

Standardowo rozmiar zdjęć to 3000-3000px. Takie zdjęcia w zupełności wystarczają do wykorzystania w internecie ponieważ są większe niż rozdzielczość monitora. Zdjęcia produktowe możemy przygotować również innych proporcjach np. 3000-2000px. Jeżeli potrzebujesz zdjęcia powyżej 3000px zaznacz odpowiednią opcję i przygotujemy każdy wymagany przez ciebie rozmiar.

Zdjęcia reklamowe - cena.

Zdjęcia reklamowe cena, fotografia reklamowe cena – wybierz parametry zdjęcia aby poznać wycenę swojego zlecenia. Po lewej stronie znajdują się najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi. Jeżeli nie wiesz jak dobrać usługi do swoich potrzeb. Skontaktuj się z nami, porozmawiamy o optymalnym rozwiązaniu: 698 798 598 (9:00-16:00 pn.-pt.).


Zdjęcia reklamowe i fotografia reklamowa pomaga w zwiększeniu sprzedaży. Zdjęcia produktowe to jeden z kluczowych elementów mający wpływ na decyzję zakupową. Dlatego profesjonalna fotografia produktowa to inwestycja, która procentuje podnosząc wartość sprzedaży. W naszym studiu fotograficznym zamówisz zdjęcia online w tym zdjęcia reklamowe w aranżacji, packshoty, zdjęcia biznesowe.

Ponieważ często pojawiają się pytania o koszty sesji fotograficznej: zdjęcia produktowe ceny, zdjęcia produktowe cena, fotografia produktowa cennik – przygotowaliśmy dla Państwa kalkulator cen zdjęć reklamowych. Nasza strona internetowa pozwala obliczyć koszty zdjęć reklamowych i produktowych. Cennik zdjęć reklamowych to szybka wycena online twoich zdjęć reklamowych.