MarketingAD

Misja firmy

Od prehistorycznych malowideł naskalnych przez antyczne rzeźby i renesansowe freski po współczesną reklamę wizualną, człowiek wykorzystywał obraz do komunikacji i przekazywania wartości. Wierzymy w to, że obraz jest jednym z najważniejszych sposobów porozumiewania się.

Obraz podobnie jak język mówiony czy muzyka, może mieć wiele rodzajów ekspresji, reprezentować różne style i emocje. Wierzymy, że organizacje i przedsiębiorstwa potrzebują dobrej, dopasowanej do swoich potrzeb komunikacji i stylu przekazywania informacji. Tak aby porozumiewać się ze swoimi klientami ich językiem w sposób dla nich zrozumiały i czytelny.

Dlatego wszystko, co robimy, służy temu, by wspierać organizacje w osiągnięciu tego celu. Towarzyszymy Przedsiębiorcom na tej drodze, inspirujemy do odważnych zmian, wspieramy wiedzą i sprawdzonymi narzędziami oferując outsourcing usług graficznych.

Ludzie

Z nami możesz osiągnąć więcej

W naszym zespole stawiamy na multidyscyplinarność, która polega na łączeniu w ramach zespołu, specjalistów z różnych dziedzin grafiki 2D i 3D. Dzięki temu możemy zapewnić szeroki zakres usług graficznych, dopasowany do potrzeb i specyfiki Twojej firmy. Wspieramy firmy w działaniach marketingowych i reklamowych w 4 kluczowych obszarach.

01

Obsługa graficzna
2D & 3D

Dostarczamy usługi graficzne firmom, które chcą profesjonalizować i outsourcować cały proces tworzenia materiałów sprzedażowych. Zapewniając profesjonalną obsługę w wymaganym zakresie.

02

Fotografia & grafika
ecommerce

Realizujemy zdjęcia produktowe, sesje reklamowe, filmy produktowe, sesje z modelkami, wizualizacje 3D produktów i inne grafiki sprzedażowe dla firm sprzedających na marketplacach takich jak Amazon i dla sklepów internetowych.

03

Aktualizacja
stron www

Administrujemy stronami internetowymi, dbamy o ich bezpieczeństwo, kopie zapasowe, zapewniamy aktualizacje treści i. grafik oraz rozwój funkcjonalności. Realizujemy kompleksową opiekę stron www.

04

Pozycjonowanie
stron www

Przeprowadzamy analizę i tworzymy strategię pozycjonowania stron internetowych. Wdrażamy rozwiązania i monitorujemy działania, które prowadzą do zwiększenia widoczności strony w wyszukiwarce.

Kontakt

Masz pytania?
Porozmawiajmy

Sprawna komunikacja to jedna z naszych przewag konkurencyjnych. Chętnie porozmawiamy o Twoich potrzebach.

Współpraca

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Z nami niemożliwe staje się

Możliwe

Grafika 3D

Modelowanie 3D, Animacja 3D, Renderowanie 3D, Wizualizacje architektoniczne 3D, Filmy produktowe 3D, Druk 3D, Modelowanie assetów do gier, Modelowanie postaci do gier, Video explainer 3D, Druk 3D, Modelowanie do druku 3D

WWW

Administracja stron www, Opieka nad stronami internetowymi, Pozycjonowanie stron www, Audyt SEO, Aktualizacja stron www, Projektowanie stron internetowych, Rozwój strony internetowej, Landing page, Monitorowanie pozycji strony www, UX strony www, UI strony, Layout strony, Makieta strony www

Fotografia

Zdjęcia produktowe, Fotografia produktów, Filmy produktowe, Packshoty, LookBook, Fotografia reklamowa, Zdjęcia z dłonią, Zdjęcia na białym tle, Zdjęcia typu duch, Sesje z modelkami, Video produktowe, Video 360, Zdjęcia w aranżacji, Fotografia  Amazon 

Grafika 2D

Montaż video, Skład do druku, DTP, Identyfikacja wizualna, Animacje 2D, Explainer video, Projekt mailingów, Ilustracje, Projekty opakowań, Filmy animowane, Infografiki, BTL, ATL, Księga znaku, Logotypy, Grafika AI, Grafika sztuczna inteligencja, Katalogi, Broszury, Wizytówki, Projekty witryn sklepowych, Prezentacje, Slidery, Banery Google