Pytania i odpowiedzi:

Dodatkowy retusz produktu wykonywany jest przez grafika. Praca polega na usunięciu niedoskonałości produktu. W szczególności rys, wgnieceń, przebarwień i nierówności. W razie potrzeb dodawane są do produktu dodatkowe elementy lub odblaski ( jak wyświetlany ekranu w przykładzie powyżej ). Z doświadczenia wiemy, że kosmetyki i produkty chromowane wymagają dodatkowego retuszu.

Do retuszu produktu możesz dodać dodatkowe opcje:

  • dodania cienia do produktu
  • dodanie koloru tła lub przezroczystości

Tak, możemy wykonać dla Ciebie zdjęcia produktowe na każdym wybranym kolorze tła. Jeżeli podasz nam wartość koloru w przestrzeni barwnej RGB lub HEX gwarantujemy powtarzalność koloru tła na każdym zdjęciu. Dzięki temu wszystkie zdjęcia będą spójne.

Standardowo rozmiar zdjęć to 3000-3000px. Takie zdjęcia w zupełności wystarczają do wykorzystania w internecie ponieważ są większe niż rozdzielczość monitora. Zdjęcia produktowe możemy przygotować również innych proporcjach np. 3000-2000px. Jeżeli potrzebujesz zdjęcia powyżej 3000px zaznacz odpowiednią opcję i przygotujemy każdy wymagany przez ciebie rozmiar.

Animacje produktowe 3D - cena.

Animacja 3D cena – produkcja animacji 3D, animacje 3D i filmy. Wybierz poniżej parametry zdjęcia aby poznać wycenę swojego zlecenia. Po lewej stronie znajdują się najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi. Jeżeli nie wiesz jak dobrać usługi do swoich potrzeb. Skontaktuj się z nami, porozmawiamy o optymalnym rozwiązaniu: 698 798 598 (9:00-16:00 pn.-pt.).

Animacja 3 D dla twoich produktów. Wykonujemy animacje produktowe, które pokazują cechy i zastosowanie produktów ale również instrukcje użytkowania i montażu.  Animacja produktowa explainer pomaga wytłumaczyć jak działa i jak korzystać z produktu. Animacja komputerowa 3d doskonale sprawdza się w przypadku prezentacji w marketplacach takich jak Amazon.com. Animacje reklamowe 3D mogą zostać wzbogacone o animacja postaci 3D. Animacje produktowe 3D to doskonałe rozwiązanie umożliwiające pokazanie twojego produktu.