Pozycjonowanie stron internetowych - ceny.

Przygotowaliśmy kalkulator cen pozycjonowania, który pozwoli Tobie na poznanie przybliżonych kosztów pozycjonowania strony internetowej w zależności od wybranych parametrów. Kalkulator ma charakter poglądowy aby poznać dokładną cenę pozycjonowania wypełnij i wyślij formularz. W pierwszym kroku wpisz poniżej adres swojej strony.


Porównaj pozycjonowanie

Rozliczanie za Efekt

Płacisz za osiągnięte pozycje
od 99 netto miesięcznie
 • System do monitorowania pozycji w Google
 • Dostęp online do statystyk pozycji każdego dnia
 • Miesięczny raport podsumowujący
 • Różne koszty miesięczne w zależności od efektów

Stałe wynagrodzenie

Płacisz stałą opłatę miesięczną
od 189 netto miesięcznie
 • System do monitorowania pozycji w Google
 • Dostęp online do statystyk pozycji każdego dnia
 • Miesięczny raport podsumowujący
 • Stałe koszty miesięczne

Pozycjonowanie stron, rozliczenie za efekt i stałe wynagrodzenie - poznaj różnicę.

Pozycjonowanie stron internetowych pozostaje jednym z najskuteczniejszych narzędzi pozyskiwania klientów. Jednocześnie przy prawidłowo dobranej strategii i odpowiednim doborze słów kluczowych jest tańsze niż inne działania reklamowe. Nasza firma oferuje pozycjonowanie w dwóch modelach rozliczeń. Pierwszym z nich jest rozliczenie za efekt gdzie płacisz za osiągnięte pozycje. Drugi z nich to stała opłata ryczałtowa w miesiącu. Dodatkową opcja przy wyborze modelu współpracy jest aktualizacja stron internetowych, która pozwala połączyć opiekę i aktualizację strony internetowej z pozycjonowaniem.

Poniżej przedstawiamy Ci najważniejsze różnice między sposobami rozliczeń. Pamiętaj jednak, że każda branża jest inna. Sytuacja konkurencyjna każdej firmy na rynku również jest indywidualna. Dlatego właściwą wycenę jesteśmy w stanie przedstawić po poznaniu adresu twojej strony internetowej. W tym celu zachęcamy do skorzystania z formularza poniżej lub kontaktu telefonicznego 698 798 598.

Najczęściej zadawane pytania.

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące pozycjonowania stron internetowych.

Czym jest pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowane strony internetowej polega na osiągnięciu wysokiej pozycji serwisu w wynikach wyszukiwania po wpisaniu wybranych słów kluczowych. Należy przez to rozumieć, że twoja strona internetowa pojawi się w wynikach wyszukiwarki po wpisaniu wybranych słów. Słowa te powinny być powiązane są z oferowanymi przez twój serwis treściami, produktami lub usługami.

Podstawową wiedzę na ten temat znajdziesz w przewodniku dla webmasterów przygotowanym przez Google. Przede wszystkim dotyczą one tego jak powinien być zoptymalizowany serwis internetowy, tak aby był dobrze widziany przez wyszukiwarkę. Zachęcamy do zapoznania się z tym przewodnikiem: przewodniku dla webmasterów.

Drugim czynnikiem wpływającym na wysokie pozycje strony są czynniki zewnętrzne. Przede wszystkim jest to profil linków przychodzących do twojej strony internetowej i siła serwisów konkurencyjnych.

Pozycjonowanie ma charakter konkurencyjny. Dlatego duży wpływ na wyniki pozycjonowania ma to na jak konkurencyjnym rynku działasz. Na to kiedy pojawią się efekty pozycjonowania ma wpływ kilka czynników. Jest to między innymi:

 • historia twojej domeny,
 • to jak dobrze jest zoptymalizowany twój serwis,
 • czy treści serwisu są przystosowane do pozycjonowanych fraz,
 • profil linków prowadzących do twojej strony internetowej,
 • jaki jest zasięg działalności twojej firmy,
 • jakie działania podejmuje twoja konkurencja

 

Pierwsze efekty pozycjonowania strony zwykle pojawiają się po wprowadzeniu zaleceń dotyczących optymalizacji strony. Zazwyczaj w ciągu 6 miesięcy osiągamy znacząca poprawę pozycji. Dodatkowo dzięki bieżącej optymalizacji, z miesiąca na miesiąc efektywność pozycjonowania rośnie.

Usługi komplementarne

Zapoznaj się z naszymi dodatkowymi usługami, które uzupełnią Twoje działania marketingowe.

Darmowa konsultacja

Nie wiesz jak dobrać usługi do swoich potrzeb? Skontaktuj się z nami,  porozmawiamy o optymalnym rozwiązaniu.

skontaktuj się

kontakt

Aktualizacja stron www

Zapewnij bezpieczeństwo, aktualizacje i kopie zapasowe swojej strony internetowej.

dowiedz się

więcej

MarketingAD to agencja seo, która zapewni tobie skuteczne pozycjonowanie strony w Google. Z naszą pomocą poprawisz ranking Google swojej strony internetowej. Dodatkowo zapewniamy pomoc przy takich działaniach jak pozycjonowanie wizytówki Google. Dzięki czemu lepiej będzie wyeksponowana nie tylko twoja strona internetowa ale również wizytówka twojej firmy w Google. Wybierz najwyższy ranking firm seo, powierz naszej agencji seo pozycjonowanie, zapewniasz sobie skuteczne pozycjonowanie stron. Pamiętaj najlepsze firmy seo pomogą tobie w doborze fraz kluczowych i optymalnej formy rozliczeń. Sprawdź pozycjonowanie stron cennik i wybierz najbardziej optymalne rozwiązanie dla siebie.