Pytania i odpowiedzi:

Dodatkowy retusz produktu wykonywany jest przez grafika. Praca polega na usunięciu niedoskonałości produktu. W szczególności rys, wgnieceń, przebarwień i nierówności. W razie potrzeb dodawane są do produktu dodatkowe elementy lub odblaski ( jak wyświetlany ekranu w przykładzie powyżej ). Z doświadczenia wiemy, że kosmetyki i produkty chromowane wymagają dodatkowego retuszu.

Do retuszu produktu możesz dodać dodatkowe opcje:

  • dodania cienia do produktu
  • dodanie koloru tła lub przezroczystości

Tak, możemy wykonać dla Ciebie zdjęcia produktowe na każdym wybranym kolorze tła. Jeżeli podasz nam wartość koloru w przestrzeni barwnej RGB lub HEX gwarantujemy powtarzalność koloru tła na każdym zdjęciu. Dzięki temu wszystkie zdjęcia będą spójne.

Standardowo rozmiar zdjęć to 3000-3000px. Takie zdjęcia w zupełności wystarczają do wykorzystania w internecie ponieważ są większe niż rozdzielczość monitora. Zdjęcia produktowe możemy przygotować również innych proporcjach np. 3000-2000px. Jeżeli potrzebujesz zdjęcia powyżej 3000px zaznacz odpowiednią opcję i przygotujemy każdy wymagany przez ciebie rozmiar.

Wizualizacje produktowe 3D - cena.

Wizualizacje produktowe cennik – wybierz poniżej parametry projektu aby poznać przybliżone koszty wizualizacji 3D. Jeżeli nie wiesz jak dobrać usługi do swoich potrzeb. Skontaktuj się z nami, porozmawiamy o optymalnym rozwiązaniu: 698 798 598 (9:00-16:00 pn.-pt.).

Nasze studio animacji 3D wykonuje profesjonalne wizualizacje produktów 3D na potrzeby sklepów internetowych, marketplaców i innych zastosowań reklamowych. Wykonujemy bardzo skomplikowane modele 3d na podstawie rysunków technicznych lub dostarczonych realnych produktów. Projekt 3d twojego produktu zostanie realistycznie odwzorowany. Wykonujemy rendery 3d na podstawie przesłanych plików. realizujemy równiez modelowanie 3D oraz animacje 3D z wymodelowanych plików.