Previous slide
Next slide

Pytania i odpowiedzi:

Dodatkowy retusz produktu wykonywany jest przez grafika. Praca polega na usunięciu niedoskonałości produktu. W szczególności rys, wgnieceń, przebarwień i nierówności. W razie potrzeb dodawane są do produktu dodatkowe elementy lub odblaski ( jak wyświetlany ekranu w przykładzie powyżej ). Z doświadczenia wiemy, że kosmetyki i produkty chromowane wymagają dodatkowego retuszu.

Do retuszu produktu możesz dodać dodatkowe opcje:

  • dodania cienia do produktu
  • dodanie koloru tła lub przezroczystości

Tak, możemy wykonać dla Ciebie zdjęcia produktowe na każdym wybranym kolorze tła. Jeżeli podasz nam wartość koloru w przestrzeni barwnej RGB lub HEX gwarantujemy powtarzalność koloru tła na każdym zdjęciu. Dzięki temu wszystkie zdjęcia będą spójne.

Standardowo rozmiar zdjęć to 3000-3000px. Takie zdjęcia w zupełności wystarczają do wykorzystania w internecie ponieważ są większe niż rozdzielczość monitora. Zdjęcia produktowe możemy przygotować również innych proporcjach np. 3000-2000px. Jeżeli potrzebujesz zdjęcia powyżej 3000px zaznacz odpowiednią opcję i przygotujemy każdy wymagany przez ciebie rozmiar.

Zdjęcia duch i zdjęcia ubrań do sklepu internetowego - cena.

Zdjęcia typu duch, cennik zdjęcia duch – wybierz poniżej parametry zdjęcia aby poznać wycenę swojego zlecenia. Zdjęcia duch dotyczą głównie produktów odzieżowych i akcesoriów. Wykonanie zdjęcia typu duch wymaga wykorzystania specjalnych manekinów lub konstrukcji utrzymujących produkt w powietrzu. Po lewej stronie znajdują się najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi. Jeżeli nie wiesz jak dobrać usługi do swoich potrzeb. Skontaktuj się z nami, porozmawiamy o optymalnym rozwiązaniu: 698 798 598 (9:00-16:00 pn.-pt.).


zdjęcia ubrań do sklepu internetowego, zdjęcia ubrań do sklepu, zdjęcie duch, packshot duch, zdjęcia typu duch, manekin do zdjęć typu duch, zdjecie typu duch, zdjęcia odzieży typu duch, zdjęcia typu duch cena, zdjęcia produktowe typu duch, zdjęcia ubrań typu duch, zdjęcia produktowe odziezy, zdjęcia produktowe ubrań, 

Zdjęcia produktowe cena – to nasz kalkulator, który pozwala obliczyć koszty zdjęć produktowych. Cennik zdjęć produktowych to szybka wycena online, dająca odpowiedź na to jaka jest cena zdjęć produktowych i  cena sesji produktowej. Nasza oferta na zdjęcia produktowe daje odpowiedź na najczęściej pojawiające się zapytania jak: packshoty cennik, packshoty cena, zdjecia produktowe ceny, zdjęcia produktowe cennik, zdjęcia packshotowe cena.