Pytania i odpowiedzi:

Dodatkowy retusz produktu wykonywany jest przez grafika. Praca polega na usunięciu niedoskonałości produktu. W szczególności rys, wgnieceń, przebarwień i nierówności. W razie potrzeb dodawane są do produktu dodatkowe elementy lub odblaski ( jak wyświetlany ekranu w przykładzie powyżej ). Z doświadczenia wiemy, że kosmetyki i produkty chromowane wymagają dodatkowego retuszu.

Do retuszu produktu możesz dodać dodatkowe opcje:

  • dodania cienia do produktu
  • dodanie koloru tła lub przezroczystości

Tak, możemy wykonać dla Ciebie zdjęcia produktowe na każdym wybranym kolorze tła. Jeżeli podasz nam wartość koloru w przestrzeni barwnej RGB lub HEX gwarantujemy powtarzalność koloru tła na każdym zdjęciu. Dzięki temu wszystkie zdjęcia będą spójne.

Standardowo rozmiar zdjęć to 3000-3000px. Takie zdjęcia w zupełności wystarczają do wykorzystania w internecie ponieważ są większe niż rozdzielczość monitora. Zdjęcia produktowe możemy przygotować również innych proporcjach np. 3000-2000px. Jeżeli potrzebujesz zdjęcia powyżej 3000px zaznacz odpowiednią opcję i przygotujemy każdy wymagany przez ciebie rozmiar.

Zdjęcia produktowe - cena.

Zdjęcia produktowe cennik – wybierz poniżej parametry zdjęcia aby poznać wycenę swojego zlecenia. Po lewej stronie znajdują się najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi. Jeżeli nie wiesz jak dobrać usługi do swoich potrzeb. Skontaktuj się z nami, porozmawiamy o optymalnym rozwiązaniu: 698 798 598 (9:00-16:00 pn.-pt.).


Zdjęcia produktowe cena – to nasz kalkulator, który pozwala obliczyć koszty zdjęć produktowych. Cennik zdjęć produktowych to szybka wycena online, dająca odpowiedź na to jaka jest cena zdjęć produktowych i  cena sesji produktowej. Nasza oferta na zdjęcia produktowe daje odpowiedź na najczęściej pojawiające się zapytania jak: packshoty cennik, packshoty cena, zdjecia produktowe ceny, zdjęcia produktowe cennik, zdjęcia packshotowe cena.